FB Twitter Instagram Vimeo Medium

POINT HOTEL
HER PLATFORMDA ŞIK

www.pointhotel.com

360 DERECE ŞIKLIK

Point Hotel Barbaros ve Point Hotel Taksim için offline-online stratejiler geliştiriyor; tüm basılı ve dijital hizmetler ile sosyal medya iletişimini Point Hotel’e yakışır şekilde hayata geçiriyoruz.

MODERN VE TEKNOLOJİK DOKUNUŞ

Point Hotel’i bizzat yaşayan sanat yönetmenimiz otellerin modernliğinden ve sanatsal dokunuşlarından oldukça etkilendiler. Sonuç ortada... Anlatılmaz yaşanır diyelim, sizi buraya davet edelim: www.pointhotel.com En iyi fiyat garantisi sunan web sitesinin yapılandırılması sürecinde online rezervasyonları arttırmak için kullanıcı deneyimi ve A/B testleri uygulandı.

POINT HOTEL ÇOK SOSYAL

Point Hotel Barbaros ve Point Hotel Taksim’in sosyal medya iletişimi de bize emanet. GriSocial’ın yetenekli ellerinde şekillenen sosyal medya stratejileri doğrultusunda içerik pazarlamasından kampanyalara, CRM yönetiminden raporlamaya kadar tüm süreçler otellerin hedeflerine hizmet eder şekilde yürütülüyor.

KREATİF AJANS

Point Hotel Barbaros, Point Hotel Taksim ve The Game için konvansiyonel tarafta bir çok çalışmaya imza attık. Ajansça stres attığımız bir yer olmasından dolayı The Game’in de bizim için özel bir yeri olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz.