FB Twitter Instagram Vimeo Medium

YENİLENEN YÜZÜYLE
MİGROS AİLEM VE BEN

ÖZEL FIRSATLAR DÜNYASI

Ailem ve Ben ile; Migros çalışanları ve ailelerine sunulan, özel fırsatlarla dolu bir dünya oluşturduk.

CİHAZLARA GÖRE ŞEKİL ALAN YAPI

Migros Ailem ve Ben, responsive özelliği ile masaüstü ve tüm mobil cihazlara tam olarak uyumlu çalışıyor. Bu dünyaya adım etmek isteyen çalışanlar, yeni bir kullanıcı oluşturmalarına gerek kalmadan, şirket içinde kullandıkları sicil numaralarıyla siteye erişebiliyorlar.

AKILLI BİLDİRİM SİSTEMİ

Ailem ve Ben kart başvurusu yapan kullanıcılar, arka plan görselleri ve genel renk kullanımını bir tıkla, diledikleri gibi değiştirebiliyorlar. Etkinlikler, Avantajlar, Hobi Kulüpleri, İlanlar ve Yarışmalar başlıklarından ilgilerini çeken alanların öne çıkmasını sağlayabildikleri gibi, akıllı bildirim sistemi ile ana sayfadaki özelleştirme alanını kullanarak, bu alanlara eklenecek yeni bilgilerle ilgili bilgilendirmeleri mail yoluyla edinebiliyorlar.

KATEGORİ AYRICALIĞI

Sayfalarda bulunan beğen butonu ile yeni etkinlik, avantaj ve diğer bölümlerde yer alan içeriklerin kullanıcılar tarafından ne kadar ilgi çektiği ölçümleniyor ve kullanıcılara yeni kategoriler talep etme ayrıcalığı sağlanıyor. Hızlı anket doldurma mantığı ile de mevcut anketlere hızlı erişim ve sonuç gösterimi mümkün hale geliyor.

KULLANICILARA ÖZEL TAKVİM

Fırsatlardan yararlanmak isteyen Ailem ve Ben üyeleri, “Avantajlar” sayfasında kategorilendirilen avantajlara kolayca ulaşabiliyor. Etkinlikler sayfalarında etkinliğe katılmak istiyorum butonu ile etkinliğe katılarak tüm etkinleri ve detaylarını inceleyebiliyor. Ayrıca takvimime ekle butonu ile etkinliği kişisel takvimlerine de ekleyebiliyorlar.

ONLINE YARIŞMA

Sitede bulunan; yelken, motor sporları, fotoğrafçılık, bowling, müzik, tiyatro halk oyunları, doğa ve gezi kulüpleri gibi Hobi Kulüplerine üye olan, burada bulunan geçmiş ve güncel aktiviteleri takip eden kullanıcılar, kendi fotoğraflarını Ailem ve Ben üzerinde görebiliyor. Ayrıca, hem eğlenmek hem de kazanmak isteyen kullanıcılar, fotoğraf ve vidoları ile katılıp, katılan diğer kullanıcıları da oylayabileceği online yarışma alanına ulaşabiliyor.

KULLANICILAR İLAN PAYLAŞABİLİYOR

Migros çalışanları; emlak, vasıta, elektronik vb. kategorilerdeki kişisel ilanlarını yönetici onayıyla Ailem ve Ben’de sunabiliyor. İlana ilişkin fotoğraflar, ücret, lokasyon ve daha fazla detaylı bilgi için birbirleriyle iletişime geçebiliyorlar.