FB Twitter Instagram Vimeo Medium

KOÇFİNANS'A
YEPYENİ BİR BAKIŞ

www.kocfinans.com.tr

YEPYENİ BİR KOÇFİNANS!

Koç Holding şirketlerinden Koçfinans için hazırladığımız proje ile markanın web sitesine tepeden tırnağa yeni bir yüz kazandırdık. Eski ve devri yakalayamayan tasarımın tüm izlerini sildiğimiz yeni sitemizi kocfinans.com.tr’de şirketin mevcut ve potansiyel müşterileri ile tanıştırdık.

ÇAĞDAŞ VE DİNAMİK

Gerek ana sayfa, gerekse de alt sayfalarda dinamik bir tasarım ortaya koymak için çok çalıştık. İyi ki de yaptık. Kullanıcıyı daha canlı bir tasarım ve renklerle karşılayan siteye; kredi işlemleri, üye işyeri portalı, mortgage ve hesapmatik gibi birçok pratik özellik kattık.

TERZİ İŞİ RESPONSIVE

Devir mobil, tablet ve akıllı cihaz devri! Koçfinans müşterileri diledikleri yer ve cihazdan markamızın web sitesine ulaşsın ve işlerini basitçe halletsin istedik. Responsive tasarım ve uygulama ile çözüme ulaştık.

SADECE BİZİM DEĞİL, HALKIN DA FAVORİSİ

Her aşamasında keyif aldığımız projemiz, ilk meyvelerini vermekte gecikmedi. Web sitesi, 12. Altın Örümcek Web Ödülleri, Bankacılık ve Finans kategorisinde “Halkın Favorisi” ödülünü alarak bizleri mutlu etti!

ÜÇ ADET ULUSLARARASI ÖDÜL

Sektörün prestijli ödüllerinden Horizon Interactive Awards 2014’te finans kategorisinde Silver, Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (IAVA) tarafından düzenlenen Communicator Awards 2014 kapsamında, Finansal Servisler kategorisinde "Üstünlük Ödülü"ne (Award of Distinction) layık görüldük.

BASILI İŞLERDE GRİ İMZASI

Koçfinans’la dijitalde başarılara koşarken markanın kurumsal basılı işlerini de ihmal etmedik. Fuar hazırlıklarından, fuar, takvim, poster tasarım ve üretimlerinden Özelkredi projesi için logo tasarımına çok çeşitli çözümler ürettik, üretmeye devam ediyoruz.

Layer-135

2014 Koçfinans için çok önemli değişimleri başlattığımız bir zaman dilimi oldu. Köklü değişimler yaşadığımız bu dönemde hem dijital ve geleneksel taraftaki yüzümüzü hem de iç iletişimimizdeki tüm kreatif çalışmalarımızı Gri’ye emanet ettik. Rakiplerden farklılaşmamıza, müşteri ve paydaşlarımıza yeni Koçfinans’ı ifade etmemize yardımcı oldular.

YEŞİM PINAR KİTAPÇI

Koçfinans Genel Müdürü