FB Twitter Instagram Vimeo Medium

DİJİTAL VE KONVANSİYONEL,
HEPSİNDEN GEREKTİĞİ KADAR

www.katilimemeklilik.com.tr

Al Baraka Türk ve Kuveyt Türk’ün güç birliğinden doğan ve Eylül 2014’ten bu yana bireysel emeklilik ve hayat sigortacılığı alanında faaliyetlerini sürdüren Katılım Emeklilik’in iletişimini tasarlıyor ve uyguluyoruz. 

Markanın iletişim stratejisinin oluşturulmasından başlayarak, kreatif bakış açısı ile kampanyalarının dijitalde ve konvansiyonelde uygulanması, markanın hedefleri ve kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik tasarladığımız www.katilimemeklilik.com.tr’nin bakımı, optimizasyonu ve sosyal medya iletişimi başta olmak üzere dijital varlıklarının yönetilmesine kadar çeşitli konularında tam hizmet veriyoruz. 

BÜYÜK RESMİ GÖRMEK

Stratejiden önce veriler ve analizler ışığında mevcut durumu tespit ederek işe başlıyoruz. Büyük resmi ortaya koyarken, süreçlerdeki güçlü ve geliştirilmesi gereken yanları tespit ediyor, iletişim stratejisini bu yolculukta elde ettiğimiz içgörülerin üzerine inşa ediyoruz. 

ANALİZDEN STRATEJİYE

Bu  doğrultuda, Katılım Emeklilik 2018 yılı stratejinin oluşurmadan önce detaylı bir analiz yaptık. Markanın yönetiminde rol alan kilit fonksiyonların temsilcilerinin de bizzat katıldıkları bir dizi atölye çalışmasının ardından sahaya indik. Stratejimizi, acenta kanalı ve banka müşteri temsilcilerini de kapsayan kullanıcı görüşmelerine, araştırmalara ve sektör analizlerine dayandırdık.

SOSYAL MEDYA...

Markamızın iletişim hedeflerini destekleyen, sosyal medya çağına uygun hikâyeler oluşturduk. Sürekli iletişim stratejisi ile “emeklilik” konu başlığında rakiplerimizin arasından sıyrılarak ilk native içerikleri kullanan markalardan biri olduk. Blogumuzu incelemek isteyenleri şöyle alalım: http://blog.katilimemeklilik.com.tr

Ayhan Sincek, Katılım Emeklilik Genel Müdürü 

"HEDEFLERİMİZE GİDEN YOLDA BİZİ İLETİŞİM VE STRATEJİ ALANLARINDA DESTEKLEYEN, UZUN YILLARA DAYANAN BİR İŞBİRLİĞİNİ GRI CREATIVE İLE SÜRDÜRÜYORUZ."