FB Twitter Instagram Vimeo Medium

DİJİTAL DÜNYANIN DA EN BÜYÜK ODASI:
İSTANBUL SANAYİ ODASI

www.iso.org.tr

ODALARIN EN BÜYÜĞÜNE YAKIŞANI YAPTIK!

İstanbul Sanayi Odası için hazırladığımız projemiz, özellikleri itibariyle benzer oluşumlara örnek bir niteliğe sahip. Güncel ve içerisinde yaşadığımız yüzyıla hitap ediyor olması, İSO’yu benzer ve rakip organizasyonlar arasında öne çıkardı.

MODERN TASARIM VE İLERİ TEKNOLOJİ

Her meslek grubunun kendisine ait güncel bilgileri paylaşabildiği iso.org.tr çalışmalarımızla modern, sade ve kullanıcı dostu bir tasarıma kavuştu. HTML5 & CSS3 teknolojilerini yoğun kullandığımız portal projesinde kullanıcılarımızın platform aracılığıyla artık online işlemlerini de hızlıca halledebilmeleri mümkün.

RESPONSIVE TASARIMLA MOBİLE MERHABA

Marka kullanıcılarımızın ve meslek grubu çalışanlarının diledikleri yer ve cihazdan iso.org.tr’ye ulaşabilmesi için projemizi responsive bir tasarımla yayına aldık. Kullanıcılarımız, mobil ve akıllı cihazlarıyla artık İstanbul Sanayi Odası’na ulaşabiliyor!

GRİEDİTÖR ALTYAPISI

iso.org.tr web portalı güçlü içerik yönetim sistemi yazılımımız Grieditör ile birlikte çalışıyor. İçerik yönetim sistemi altyapısı, Grieditör’ün esnek mimarisi sayesinde İSO iş süreçleri ve ihtiyaçlarına göre ek modüller geliştirilerek, var olan sistemlerine entegre bir şekilde hayata geçirildi.