FB Twitter Instagram Vimeo Medium

İŞ LEASING DİJİTAL KİMLİĞİNE
SICAK BİR DOKUNUŞ

www.isleasing.com.tr

İŞTE HUZURLARINIZDA YENİ DİJİTAL KİMLİĞİ İLE İŞ LEASING

İş Bankası iştiraklerinden İş Leasing, kurumsal dijital kimliğini bize emanet etti. Markanın 26 yıllık kurumsal renklerini aldık, içine biraz daha sıcaklık kattık. Markanın iş hedeflerine hizmet eden en doğru yaklaşımı yazdık, çizdik, tasarladık.

YALINLIK VE TEKNOLOJİ BİR ARADA

Kullanıcı odaklı tasarımın gerekliliklerini uyguladığımız İş Leasing web sitesinde, ziyaretçilerin aradıkları bilgiye kısa sürede ve kolayca ulaşmalarını sağladık. İçerik yönetim sistemimiz Grieditör’ün nimetlerinden yararlandık. Online işlemler, 2. el satış gibi direkt satışa yönelik modülleri yapılandırdık. Satış hedeflerinin performans göstergeleri için ise Google Analytics’ten yararlandık. Ne diyelim; hedefin belli, tam yol ileri isleasing.com.tr!

CİLALA, PARLAT, HER GÜN YAP

Web sitesinin her gün değişen trendlere uyarlanması, son gelişmelerin buraya taşınması, içeriğinin güncel tutulması için iş ortağımıza en pratik çözümü sağladık. isleasing.com.tr’nin bakımını da üstlendik. Kreatif banner’ların oluşturulmasından, sitenin güncellenmesine ve e-bülten tasarım, gönderim ve raporlamadan oluşan tüm süreçler bizden soruluyor.