FB Twitter Instagram Vimeo Medium

HER PİKSELİNDE MUTLULUK VAR

Bilirsiniz; para, banka, ekonomi gibi sözcüklerin bir arada olduğu birçok şey genelde pek eğlenceli değildir. Biz bu gerçekliği biraz değiştirdik. İş Faktoring için hazırladığımız yeni kurumsal web sitesinde alışılagelmiş algıları yıktık, renkli ve interaktif bir konsepte yelken açtık.

FARKI YARATAN TEKNİK İNCELİKLER

SVG (Scalable Vector Graphics) ile limitleri zorladık. Sıradışı çizgilere sahip bir tasarım yaklaşımı uyguladık.
Mavi renklerin hakim olduğu yeni İş Faktoring web sitesi; kullanıcı dostu ve yalın navigasyonu, yalın tasarımı ve canlı havasıyla daha ilk girişte ziyaretçiyi kendisine çekiyor. Ondan etkilenmemek mümkün değil!

MÜKEMMELLİK STANDARTI

İş Faktoring için hazırladığımız web sitemizle Web Marketing Association tarafından düzenlenen WebAward 2014’ten aynı kategoride ’Standart of Excellence' (Mükemmellik Standartı) ödülüne layık görüldük.

SADELİK VE SON TEKNOLOJİNİN BULUŞMASI

Sadeliği, modern ve son teknoloji ile bir araya getirerek hem göze hitap ettik, hem de markamızın kullanıcılarının işini kolaylaştırdık. Platformu gereksiz sayfalardan temizlerken, İş Faktoring’i kullanıcının parmaklarına taşıdık. Yeni tasarıma dahil ettiğimiz “Biz Sizi Arayalım” formu ile kullanıcılarımızın diledikleri zaman markamıza ulaşmalarına imkan verdik.

MODERN KURUMSAL KİMLİK VE İLAN KONSEPTLERİ

İş Faktoring kurumsal kimliğini baştan aşağı yeniledik. Markanın kurumsal kimliği artık dijital varlıklarıyla uyumlu, bütünlük ve tutarlılık içerisinde. Hem sıkıcılıktan uzak hem de İş Faktoring kurumsallığına yakışır nitelikte.