FB Twitter Instagram Vimeo Medium

GÜCÜ BİRLİKTEN
YAKLAŞIMI GRİ'DEN

www.fkb.org.tr

LOGODA HAYAT BULAN BİR HİKAYE

Finansal Kurumlar Birliği, adından anlaşılacağı gibi üç sektörün birleşiminden doğan bir oluşum. Hal böyle olunca projenin her alanında kullanıcıya bunu hissettirmek istedik. Sonuçta birlik, kendini henüz girişte, logoda ele verdi ve üç temel bileşeninin olduğunu gösterdi. Hikayeli logomuz önce ilanlarda, sonra fkb.org.tr’deki yerini aldı!

BİRLİKTE TUZUMUZ OLSUN İSTEDİK

Tuzu kattık, lezzeti koruduk. Dünün Finans Derneği’ni aldık yeni kurumsal kimliği, marka stratejisi ve dijital varlıkları ile bugünün Finansal Kurumlar Birliği’ne dönüştürdük.

SEKTÖRE TEK TIK UZAKLIK

Finansal kiralama, faktoring ve finansman şirketlerinin birleşiminden oluşan FKB’yi mobil tasarım ile tanıştırdık, sektörü kullanıcının parmaklarının ucuna getirdik. Artık siz nerede, birlik orada!

DİNAMİZMİ FIRSATA ÇEVİRMEK

FKB, köklü parçaları, geleneksel sektörü ve 21. yy. teknolojisini bir araya getirerek yepyeni dijital varlıkları ile durmaksızın koşacağını herkese gösterdi. Biz de Gri Creative olarak bu yolda onların kolları, bacakları olduk; bir müşterimizi daha hedef kitlesine taşımanın mutluluğunu yaşadık.