FB Twitter Instagram Vimeo Medium

ÇALIŞANLARI
EN SOSYAL BANKA

Fibabanka’nın, Türkiye’nin faklı illerinde bulunan 81 şubesinde ve Genel Müdürlük’te görev yapan yaklaşık 1.700 çalışanı, her gün çalışanlara özel tasarlanan sosyal platform FibaSocial’da sosyalleşiyor. Farklı lokasyonlarda bulunan çalışanların birbirleriyle fotoğraf, video ve dokuman paylaşmalarına imkan tanıyan FibaSocial aynı zamanda şirketin intranet ve e-dokuman paylaşımı fonksiyonlarını da bir araya getiriyor. Mobil uygulama sayesinde her yerden kolayca kullanılabilen platform, her kademeden çalışanlar arasında sağladığı yüksek etkileşim ile dikkat çekiyor. 

ÖZELLİKLER

Fibabanka Social’da içerik paylaşımı, yorum yap/beğen/takip et fonksiyonları, arama, listeleme gibi birçok özellik yer alıyor. Kullanıcılar platform içi arama yapabiliyor, en’leri listeleyebiliyor. Haftanın rozetleri uygulaması ile oyunlaştırma dinamikleri de kullanılıyor.

BİR FİKRİM VAR

Video, fotoğraf, kategori ve metin olarak öneri ekleyebilme

Admin onayı ile yayına alma

DÖKÜMAN YÖNETİMİ

Kategori ve alt kategoriler altında dokuman yayınlayabilme video, ses, pdf, excel vb. her türlü formatta)

Kullanıcıların eklenen dokumanları arama, izleme, kaç kişinin izlediği bilgisine erişebilme, beğenme, yorum özellikleri ile

HABERLER (BLOG)

Başlık, spot, fotoğraf veya video (her türlü medya) paylaşımı

Yorum ve beğenme (opsiyonel)

YÖNETİM EKRANI

Kurumsal haberler yönetimi

Banner yönetimi (sağ ve sol ekranlara)

Dokuman arşivi yönetimi (Kategori ve dokuman ekleme)

İstatistiksel bilgiler için rapor yönetimi

Ömer Mert, Fibabanka Genel Müdürü 

“FARKLI İLLERDE FAALİYET GÖSTEREN BİR OPERASYONU YÜRÜTMENİN EN ÖNEMLİ ZORLUKLARINDAN BİRİ, İÇ İLETIŞİMDE BÜTÜNLÜĞÜ SAĞLAMAK. HERKESİN EŞİT SÖZ HAKKI İLE, HERKESE İSTEDİĞİ ZAMAN, İSTEDİĞİ YERDEN ULAŞABİLME İMKANINA ULAŞTIĞI FİBASOCİAL İLE ÖNEMLİ BİR FARK YARATTIK.”