FB Twitter Instagram Vimeo Medium

İSTANBUL'UN KALBİNE
YAKIŞIR ŞIKLIK...

www.bizcevahirhotelistanbul.com

OTEL, WEB SİTESİNDEN BELLİ OLUR

Şehrin en yeni, gözde ve 5 yıldızlı otellerinden Biz Cevahir Hotel İstanbul’u dijital dünyaya taşıdık. Modern çizgideki mimarisi ve yüksek teknolojik özellikleriyle göz dolduran oteli misafirlerine en doğru şekilde anlatacak çözümü uyguladık. Kullanıcıların en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerden yola çıktık. Lokasyon, rezervasyon, oda özellikleri gibi bilgileri kolay ulaşılır navigasyon yapısı ile ön plana taşıdık. Sonuç: Bu harika otel için harika bir web sitesi yaptık!

KEYİF DETAYDA GİZLİDİR

Söz konusu oteller olunca, biz susarız detaylar konuşur. Biz Cevhahir Hotel İstanbul’u en iyi anlatacak tasarımı, tam ekrana yayılan ve mouse-over hareketi ile detaylara zarif bir şekilde vurgu yapan yaklaşımda bulduk. Henüz burada konaklama şerefine erişmemiş site ziyaretçilerine onları nasıl keyiflerin beklediği ile ilgili ipucu vermek; bu otelde konaklama keyfini yaşamış kişilerin ise “bir gün tekrar gelme” arzularını gerçeğe dönüştürmelerini kolaylaştırmak için.

GRİEDİTÖR!

Online rezervasyon yapılabilen web sitesinde içerik yönetim sistemi olarak Grieditör’ü kullandık. .NET MVC mimarisi, Ms-SQL teknolojilerinden yararlandık.

SÜRPRİZLİ MENÜ BÖYLE OLUR

Biz Cevahir Hotel İstanbul’un kreatif ajansı olarak birçok basılı ve gerçekten kreatif işe imza attık. Örnek vermek gerekirse, Zeytinyalı Restoran için sürprizli bir menü tasarladık. İçinden zeytin ağacı çıkan menü yaptık.