FB Twitter Instagram Vimeo Medium

BİLGİ TEKNOLOJİLERİNE
MUCİZEVİ DOKUNUŞ

40 YILLIK DENEYİM

1975 yılında Sabancı Holding bünyesinde kurulan BİMSA, bilgi teknolojileriyle şirketler için mucizeler yaratıyor. 40 yıllık deneyimi ile Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden BİMSA'nın kreatif çalışmaları ve sosyal medya iletişimi tarafımızdan yürütülüyor.

YENİ VE DİNAMİK LOGOLAR

Çalışmalarımıza BİMSA markalarının logolarını yenileyerek başladık. BİMSA’nın dinamik ve yenilikçi yaklaşımını markaya yansıtmaya özen gösterdik.

NE SİHİRDİR KERAMET TEKNOLOJİDE MARİFET

BİMSA’nın 40. yılı için çok özel bir projeyi hayata geçirdik. Arthur C. Clarke’ın “Yeterince gelişmiş teknoloji, sihirden ayırt edilemez” sözünü mottomuz olarak belirledik ve 40. yıla özel konsept için BİMSA çalışanlarıyla birlikte teknolojinin sihrini yansıtan fotoğraf çekimleri gerçekleştirdik.

BİMSA’NIN BİLİNİRLİĞİ SOSYAL MEDYADA DA ARTIYOR

BİMSA’nın sosyal medyada da bilinirliğini artırmak adına markanın bütün sosyal medya iletişimini üstlendik. Markamızı hedef kitlesi ile buluşturduk. Neler yaptığımızı görmek için sosyal medya hesaplarımıza buyrun: Facebook.com/bimsabiz
Twitter.com/bimsabiz
Linkedin.com/company/bimsa

MUCİZELİ WEB SİTESİ

BİMSA’nın mucizeler yaratan hizmetlerini anlattığımız, yenilikçi ve son teknolojilerden yararlandığımız bir web sitesi hazırladık.