FB Twitter Instagram Vimeo Medium

BİZ, MARKALAR VE İNSANLAR ARASINDAKİ ETKİLEŞİMİ TASARLAYAN ÖDÜLLÜ BİR BÜTÜNLEŞİK HİZMET AJANSIYIZ.

2003 YILINDAN BU YANA

200+
MÜŞTERİMİZ,
60+
ÇALIŞANIMIZ,
700+
PROJE İLE
60+
ULUSAL VE ULUSLARARASI
Ödüle Layık Görüldük.

HİZMETLERİMİZ

Marka ile müşteri arasında etkileşimin olduğu her temas noktasında tasarım ve fayda odaklı bakış açısıyla çözümler üretiriz.

Bütünleşik Hizmet

Markanızın insanlarla etkileşime girdiği veya gireceği her alanda hedeflerinize hizmet eden stratejik bir yaklaşım ortaya koyarız. Stratejik yaklaşımı bütüncül bir bakış açısıyla oluşturur ve tasarımdan yazılıma, sosyal medyadan prodüksiyona geniş bir yelpazeyi kapsayan uçtan uca çözümler sunarız.

Dijital

Markanızın veya projenizin dijital dünyadaki varlığını stratejik bir zeminde konumlandırır, kullanıcı odaklı tasarım ve kampanyalar geliştiririz.

Dijital ortamlarda markanızın görünürlüğünü artırmak için derinlikli analizler yaparak stratejik yaklaşımlar geliştirir ve bu yaklaşımları ölçülebilir birer başarı hikayesine dönüştürürüz.

Proje / Optimizasyon / Kampanya Tasarımı ve Yönetimi / UX / SEO

Konvansiyonel

İnsanların markanızı gördüğü, duyduğu ve markanıza dokunduğu tüm basılı, görsel - işitsel mecralarda stratejiler geliştirir, yaratıcı fikirler üretir ve projeler tasarlarız.

ATL / BTL / Marka İletişimi / Kampanya İletişimi

Sosyal Medya

Markanızın insanlarla sosyal medya aracılığı ile kurduğu iletişimi doğru bir şekilde tasarlar, yeni etkileşim noktaları üretir ve takipçilerinizin markanız ile etkileşim içerisinde olmasını sağlarız.

Strateji / Planlama / Monitoring / Hesap Yönetimi / Kampanya Yönetimi