FB Twitter Instagram Vimeo Medium

DİJİTALLEŞME YOLCULUĞUNDA:
TEB FAKTORİNG

www.tebfaktoring.com.tr

TEB Faktoring'de dijitalleşme dönemini başlattık. TEB Faktoring'i, sektördeki yenilikçi duruşunu da pekiştiren bir yaklaşımla, başta KOBİ’ler olmak üzere her büyüklükte şirkete sunduğu hizmetlerde daha hızlı ve pratik hale getiren dijital yetenekler ile donattık.

SEKTÖRDE YENİLİKLERE DEVAM EDEN TEB FAKTORİNG HIZLI BAŞVURU İLE YAYINDA!

Tebfaktoring.com.tr'yi yenilikçi bir tasarım anlayışıyla yeniledik. TEB Faktoring için hayata geçirdiğimiz web sitesini kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda ‘responsive’ olacak şekilde tasarladık, Hızlı Başvuru bölümüyle daha yalın ve pratik bir yapıya kavuşturduk.

HIZLI BAŞVURU MOBİL UYGULAMADA DA VAR!

Hızlı Başvuru hizmetini mobil uygulamamız ile bir adım daha öteye taşıdık. Artık faktoring işlemleri mobil uygulamamız aracılığıyla kolayca ve güvenilir bir şekilde yapılabilecek.

DİJİTALLEŞMENİN GETİRDİĞİ BİR DİĞER PLATFORM DA BLOG OLDU

TEB Faktoring blogunu da yayına aldık. Bu yeni platform aracılığıyla faktoring ürün ve hizmetlerine ulaşmak mümkün! Yenilikçi hizmetlerden haberdar olmak için TEB Faktoring'in blogunu takip edebilirsiniz. Bloga göz atmak için:
blog.tebfaktoring.com.tr

TEB FAKTORİNG SOSYAL MEDYADA DA AKTİF

TEB Faktoring’in sosyal medyada da bilinirliğini artırmak ve faktoring hizmetlerini duyurmak adına markanın bütün sosyal medya iletişimini üstlendik. Markamızı hedef kitlesi ile buluşturduk. Neler yaptığımızı görmek için sosyal medya hesaplarımızı ziyaret edebilirsiniz.