FB Twitter Instagram Vimeo Medium

BU YÜZYILIN ŞANSLI
BEBEKLERİNİ UNUTMADIK

www.medistate.com.tr

ÖNCE HASTANE KURULUR, SONRA WEB SİTESİ

Medistate Kavacık Hastanesi, alanlarında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti sunan bir markamız. Yaklaşık 4 yıl önce, kuruluşunun hemen ardından hastanenin web sitesini hayata geçirdik.

E-RANDEVU, E-DANIŞMA VE FAZLASI

Medistate Kavacık Hastanesi web sitesinde online işlemler için özel modüller geliştirdik. Üyelik sistemine entegre e-bebek, e-randevu, e-sağlık dosyası, e-danışma gibi modüller yaptık. Bakım anlaşmamızla tüm güncellemeler tarafımızdan yürütülmekte.

HOŞGELDİN BEBEK!

Sosyal medya Medistate Kavacık Hastanesi Facebook sayfasında hastanemizde dünyaya gözlerini açan bebeklerimizin yarattığı mutluluk ve heyecan hissinden yola çıkarak “İlk Fotoğrafım” uygulamasını yayına aldık. Uygulama, markamızın Facebook sayfasında sevimli bebekleri sevenleriyle bir araya getirmeye devam ediyor.

GELENEĞİN YENİ TEKNOLOJİ İLE BULUŞMASI

Bilirsiniz, ilk anları ve yeni doğan bebekleri fotoğraflayıp, albüm haline getirmek eski bir gelenektir. “İlk Fotoğrafım”da ise bu eski geleneğimizi yeni teknoloji ile buluşturduk. Dünyanın en yeni bireylerini Facebook sayfamızda sevenleriyle buluşturmanın mutluluğunu yaşadık. Uzaktaki sevenleri, sevimli bebeklerimizi Facebook sayfamız aracılığıyla gördü ve hatta sevebildi! :)

KULLANICI - MARKA ETKİLEŞİMİ

Uygulamamız, Medistate Kavacık Hastanesi ile bağ kurmuş olan hastalarımız arasındaki etkileşime katkı sağladı. Kullanıcılarımız, gerçek içeriklerle markamızın sosyal medyada aktif olduğu ve onunla diledikleri zaman sosyal medya aracılığıyla iletişime geçebileceklerini tecrübe etti.