FB Twitter Instagram Vimeo Medium

ONA YARAŞANI YAPTIK

www.erdemirgrubu.com.tr

50 YILLIK DENEYİM ÖZEN İSTER

Yaklaşık 13.000 çalışanıyla 2015 yılında 50. yılını kutlayan Erdemir Grubu’nun yapısını ve büyüklüğünü yakından görünce adeta büyülendik. Ona yaraşanı ortaya koymak için sınırlarımızı zorladık, çok kısa sürede yenilikçi ve sıra dışı bir konsepti, kusursuz şekilde hayata geçirdik. İçerik hizmeti de sağladığımız projede Erdemir Grubu’ndan sonra sırasıyla Erdemir, İsdemir, Ermaden, Ersem, Erdemir-Ro, Erenco web sitelerini hazırlıyoruz.

ELBETTE RESPONSIVE

Erdemir Grubu için hayata geçirdiğimiz web sitelerini, kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda responsive hazırlıyoruz.

SOSYAL MEDYA

Erdemir Grubu 50. yılında sosyal medyada olmaya karar verdi. Ve yol arkadaşı olarak bizi tercih etti. 50’nci yılına çok özel projeler yürüteceğimiz markanın sosyal medya iletişimi tarafımızdan yapılıyor.

WEB SİTESİ, SINIFININ EN İYİSİ

Erdemir Grubu web sitesi ile dijital dünyanın uluslararası platformda en prestijli ödüllerinden biri olan Interactive Media Awards (IMA)’tan ‘Üretim'' kategorisinde ''Sınıfının En İyisi - Best in Class'' ödülüne layık görüldük

ayper-topcu

Gri Creative ile Erdemir Grubu için kısa sürede tam da hayalimizdeki gibi, son derece yenilikçi ve organizasyonumuzu doğru bir biçimde anlatan bir projeyi hayata geçirdik. Hem web sitelerimiz, hem de sosyal medya iletişimimiz ile ilgili aldığımız olumlu geri bildirimler, doğru bir iş yaptığımızı bize gösterdi.

Ayper Topçu

Erdemir Grubu Pazarlama İletişimi Müdürü