FB Twitter Instagram Vimeo Medium

TÜRKİYE'NİN
GLOBAL OTELCİLİK MARKASI DEDEMAN HRI

www.dedeman.com

GLOBAL TÜRK MARKASINA YAKIŞAN KONSEPT

Global anlamda her geçen gün genişleyen Dedeman Hotels & Resorts International, Türkiye’nin ilk ve tek global zincir otel markası. Hal böyle olunca, www.dedeman.com’u sadece Türkiye’de değil, dünyada ifade edecek bir web sitesi hazırlamak için yola çıktık. Geleneksel Dedeman misafirperverliğini, Türk insanının gelenekleriyle harmanladık, Gri’nin yaratıcı baharatlarından kattık. Eşsiz bir konsept ve içeriğe imza attık, tadına doyulmaz bir web sitesi yaptık.

DEDEMAN.COM'A 2 ÖDÜL

Dedeman.com web sitesi ile 2013 yılında uluslararası arenada düzenlenen Interactive Media Awards’tan (IMA) otelcilik kategorisinde ‘Outstanding Achievement’ ödülüne layık görüldük.

Aynı sene Dedeman.com 11. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde otelcilik kategorisinde Halkın Favorisi ödülünü aldık.

KALİTE SÜREKLİLİK İSTER

Zincir büyüdükçe bakım-güncelleme ihtiyaçları haliyle artıyor. Uzun yıllardır bu servisleri kusursuz şekilde vermenin mutluluğunu yaşıyor, markamızın dijital pazarlama (Adwords, SEO) ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

SOSYAL MEDYADA DA İDDİALI

Dedeman Hotels & Resorts International’ın sosyal medyada da etkin bir iletişim stratejisi doğrultusunda faaliyetlerde bulunmasını sağlıyoruz. Sosyal medya iletişimi kapsamında topluluk yönetimi, sayfa yönetimi, sosyal CRM, monitoring, içerik pazarlaması ve yönetimi, kampanya yönetimi ve raporlama gibi pek çok farklı fonksiyonu bir araya getiriyoruz. Yaptıklarımızın karşılığını almanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2013 yılında Turizm Teknolojileri Zirvesi “Dijital Bavul Ödülleri’nde “En İyi Sosyal Medya Kullanan Marka” ödülüne layık görüldük.

dedeman-musteri

Dedeman Otelcilik Grubu olarak dijital varlıklarımızı uzun süredir Gri Creative yönetiyor. İlk günden beri projelerimize kattıkları katma değerden ve proaktif yaklaşımlarından hiç ödün vermediler. Birlikte ödüllü pek çok projeye imza attığımız ekip, adeta şirketimiz içerisindeki bir departman gibi çalışıyor.

TUNAY ERDAL

Grup Gelirler Direktörü Dedeman Holding