FB Twitter Instagram Vimeo Medium

DİJİTAL BELALARA KARŞI CLONERA

www.clonera.net

Şirketlerin dijital sermayesine zarar verebilecek her türlü durum için bütünleşik iş sürekliliği çözümü sunan Clonera için öncelikle iş tanımına uygun, şık ve modern bir isim bulduk. Clonera: Klon Çağı başladı…

İŞTE ARADIĞIMIZ LOGO

Ardından Clonera logosu ve kurumsal kimliği oluşturmak için kolları sıvadık. Her köşesine ayrı bir anlam yüklediğimiz logo ve son trendlere göre hazırladığımız kurumsal kimliğin ardından sıra web sitesine geldi.

WEB SİTESİ Mİ? PEK TABİİ...

Clonera için elbette benzersiz bir kullanıcı deneyimi tasarlayacaktık. Yaptığımız araştırmalar, analizler ve detaylı tasarımın ardından ortaya hem responsive hem de son derece özgün bir web sitesi çıkardık.

KAHRAMANIMSIN CLONERA!

Clonera’nın tanıtım filmini de yaptık. Ama bununla kalmadık. Yarattığımız Clonera ve Dijibela karakteri ile 80’lerin çocuklarına, bugünün CEO’larına konuştuk. Clonera’nın maceralarını anlattık.

EKİP, DAİMA...

Kahraman Clonera’nın ruhunu taşıyan Clonera ekibinin fotoğrafını çekmesek olmazdı; sonuçta asıl kahraman olan onlardı. Biz de çalışanları da işin içine kattığımız, hem online hem de offline mecralarda kullanabileceğimiz bir konsept tasarladık.