FB Twitter Instagram Vimeo Medium

360® ENTEGRE PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ İLE İNSANLARI VE
MARKALARI BİRBİRİNE BAĞLIYORUZ

HAKKIMIZDA

Basit ama etkili olmak. Yaptığımız işin kuralı, şartı bu. Başarılı projelerimizin ortak noktası. İçeriğin tahtta oturmayı sürdürdüğü, teknolojilerin reklamcılığı sihirbazlığa gittikçe yaklaştırdığı, sosyal ağların reklamcılığın anayasasını her gün yeniden yazdığı dünyamızda değişmeyen belki de tek gerçek.

Gri Creative’de bu gerçeği hiçbir zaman unutmadan, marka ve kurumların iş hedeflerine hizmet eden yaratıcı çözümlerin peşinden gideriz. Kurulduğumuz 2003 yılından beri geleneksel, dijital, mobil ve sosyal medyaları yeri geldiğinde entegre, yeri geldiğinde birbirini bütünler şekilde, her zaman doğru yerde ve doğru zamanda, gerektiği dozda kullanıyoruz. Markalarımızın stratejilerini, sahip olduğumuz deneyim, altyapı, uzman ekip ve yenilikçi yaklaşımımızla oluşturuyoruz.

Projelerimizin kalbi İstanbul Kadıköy/Kozyatağı'nda yer alan merkez ofisimizde atarken, İstanbul Üniversitesi bünyesinde yer alan İstanbul Teknokent ofisimizde ise Ar-Ge projelerimize hayat veriyoruz.

Sahip olduğumuz ulusal ve uluslararası birçok ödül, önde gelen şirketlerden oluşan müşteri portföyümüz ve gerçekleştirdiğimiz yüksek standartlı projeler ile bugüne kadar birçok başarıya ve marka mutluluğuna aracılık etmenin sevincini ve gururunu yaşıyoruz.

Dijital dünyada sizlerle de yolumuzun kesişebilmesi dileğiyle.


Karakteristik Özelliklerimiz


Diğer Markalarımız

gritech

Gri Creative’in Silikon Vadisi, kaydedilmeyen belgelerin kurtarıcısı, bizim unuttuklarımızı bile her an kaydeden proaktif bir ekip düşünün. Günümüzün en yeni teknolojilerini ve yılların birikimini de dahil ettiğinizde Gritech’in bir sonraki projesinin Zaman Makinesi olmaması için bir neden göremiyoruz. Dili diğerlerinden daha hafif. Daha business olabilir IT işi ciddi iş, Hotel Partner kadar.

gritech.com.tr
Hotel Partner

Hotel Partner’de deneyimli danışman ekibimiz ile otellere başta gelir yönetimi ve iş geliştirme konularında olmak üzere; satış, eğitim, dağıtım kanalları yönetimi ile e-marketing çözümlerini kapsayan geniş bir yelpazede hizmet sağlıyoruz.

htlpartner.com